top of page
kropki

CO OFERUJEMY?

Zapada wieczór – mieszkańcy miasta spotykają się przed ratuszem, aby na ponad 50 minut zanurzyć się w historię swojego miasta i regionu, która opowiedziana jest za pomocą laserów (20Wat), efektów pirotechniki cichej i ekologicznej, oraz projektorów ognia. Profesjonalna ścieżka dźwiękowa, napisana i nagrana specjalnie na tę, jedną, okazję oraz efekty laserowe, graficzne i specjalne, przenoszę widzów w niesamowitą podróż, która opowiada o nas samych, naszej przeszłości, teraźniejszości i przyszłości.

Jest to całodniowy, duży event, który jest nie tylko przedsięwzięciem ciekawym i ambitnym, ale i naprawdę rozgrzewającym serca mieszkańców.

 

CO ZAPEWNIAMY?

Pokaz laserów, pirotechniki cichej i ekologicznej, oraz projektorów ognia X2 Wave Flamer (technologia rekomendowana przez WOŚP). Jest to ponad godzinny event multimedialny, który może odbyć się w centrum Miasta, Gminy, czy w każdym innym miejscu, gdzie mogą zebrać się mieszkańcy miasta, by wspólnie celebrować własne święto. Zapewniamy również prowadzącego imprezę i profesjonalne nagłośnienie. Państwo muszę tylko zapewnić miejsce, dostęp do prądu (tzw. siły) oraz pomoc w ochronie.

 

ZALETY

Duży, samodzielny, bardzo atrakcyjny event o ambitnej i nie kontrowersyjnej tematyce wykonany za pomocą ekologicznych i ciekawych środków. Jednoczy lokalną społeczność, jest świetną alternatywą dla koncertów, kabaretów itd… . Wymaga minimum nakładu pracy od Organizatora. Wystarczy złożyć zamówienie, zapewnić prąd i miejsce. Nie jest to event wywołujący agresję, ludzie zazwyczaj przychodzą z rodzinami pełni pozytywnych uczuć i ciekawości.

bottom of page