top of page

Pokazy ogni na wesela stanowią oddzielną gałąź działalności w naszej firmie. Są to zazwyczaj pokazy o ścisłym budżecie i jasnych wymaganiach ze strony pary młodej, dlatego planowanie pokazu rozpoczynamy od wspólnego odpowiedzenia na pytanie: JAKIE OGNIE SZTUCZNE CHCIELIBYŚCIE WIDZIEĆ NA SWOIM WESELU? Oferujemy Państwu:

  • indywidualne podejście do każdego zamówienia – każdy pokaz projektujemy oddzielnie w kontakcie z Parą Młodą;

  • załatwienie wszystkich formalności i pozwoleń;

  • darmowy transport;

  • DARMOWE NAGŁOŚNIENIE do każdego pokazu weselnego;

Z naszego doświadczenia wynika, że średni koszt pokazu weselnego z ilością gości ok. 150 osób i naszą obsługą wynosi ok. 3000 – 3500 PLN brutto. Za taką kwotę można zrobić sensowne i ciekawe widowisko o wysokiej klasie.

 

Jeśli zależy Wam na klasycznym pokazie bez muzyki w rozsądnym budżecie, zapraszamy do działu zestawy pirotechniczne do samodzielnego odpalania. Jeśli chcecie mieć klasyczny, weselny pokaz ogni sztucznych możemy zaproponować to, albo: SKONTAKTOWANIE SIĘ Z NASZYM PIROTECHNIKIEM: Paweł Nowaczek 601 42 43 05. Jest to najszybsza metoda, żeby omówić Państwa pokaz – każda oferta tworzona jest indywidualnie wiec jest to najlepsze rozwiązanie, aby rozwiać Państwa wątpliwości, otrzymać wstępną wycenę itd….

bottom of page